Get Adobe Flash player

W naszej ofercie znajdują się uniwersalne podłoża jak również wyselekcjonowane podłoża specjalistyczne. Oferowana przez nas gleba znakomicie utrzymuje wilgotność.

Poniżej przedstawiamy specyfikację produkowanych przez nas podłoży.

 • WIELOPOLSKA ZIEMIA KWIATOWA – UNIWERSALNA

  Wysokiej jakości podłoże ekologiczne przygotowane do bezpośredniego użytku, przesadzania wszelkich roślin ozdobnych, balkonowych, rozsad i warzyw.

  Skład: Komplet mikro i makroelementów niezbędnych do prawidłowego wzrostu roślin, nawóz naturalny, preparat korowo-torfowy.

  Odczyn pH: 6,8 – 7

  Dostępne opakowania: 5l, 10l
 • ZIEMIA KWIATOWA TORFOWO-PRÓCHNICZNA

  Do przesadzania lub długotrwałej uprawy roślin ozdobnych, doniczkowych oraz rozsad warzyw.

  Odczyn pH: 6,8 – 7

  Dostępne opakowania: 5l
 • CZARNOZIEM WIELKOPOLSKI

  Gotowe podłoże do bezpośredniego przesadzania kwiatów i warzyw. Doskonałe właściwości powietrzno-wodne.

  Dostępne opakowania: 5l
 • ZIEMIA DO PAPROCI

  Dostępne opakowania: 5l

 • ZIEMIA DO KAKTUSÓW

  Dostępne opakowania: 5l

 • EKOGARDEN – podłoże uniwersalne dla warzyw i kwiatów. Doskonałe właściwości powietrzno-wodne. Wzbogacone nawozem dwufazowym działającym 6 miesięcy. Długotrwałe i natychmiastowe działanie.

  Podłoże zawiera składniki podstawowe: torf wysoki i niski, nawóz bogaty w azot, fosfor i potas oraz mikroelementy, które są optymalnie dobrane dla potrzeb warzyw, rozsad i wszelkich kwiatów, dzięki czemu zapewniają obfity wzrost i rozwój roślin. Doskonałe właściwości powietrzno-wodne wytwarzające niepowtarzalny mikroklimat dla systemu korzeniowego. Łatwe ukorzenianie się roślin. W pełni organiczne. Wzbogacone w nawóz nowej generacji z systemem uwalniania składników.

  Odczyn pH: 6 – 6,5

  Dostępne opakowania: 20l, 50l
 • PODŁOŻE DO TRAWNIKÓW

  Dostępne opakowania: 50l
 • ECOFLOS – do kwiatów balkonowych surfinii – pelargonii. Wzbogacony nawozem.

  Wysokiej jakości podłoże ekologiczne przygotowane do bezpośredniego użytku. Przesadzanie wszelkich roślin ozdobnych, balkonowych.

  Skład: komplet mikro i makroelementów niezbędnych do prawidłowego wzrostu roślin, nawóz naturalny, preparat korowo-torfowy.

  Odczyn pH: 6,2 – 7,2

  Dostępne opakowania: 20l
 • EKOPIN – wzbogacone nawozami podłoże do iglaków

  Podłoże sporządzone z odpowiednio dobranych składników: torfu, kory sosnowej, pasku. Zawiera mikroelementy, enzymy i substancje wzrostowe pochodzenia naturalnego oraz uniwersalny granulat – kompletny nawóz. Szczególnie zalecamy podłoże EKOPIN dla roślin iglastych z przeznaczeniem do bezpośreniego użytku w ogrodach, uprawach leśnych oraz ogrodnictwach. Wzbogacone w magnez 2%.

  Odczyn pH: 5 – 5,5

  Dostępne opakowania: 50l